کیا پیکانتو ۲۰۲۴ با تیپ‌های اسپرت و GT-Line در استرالیا عرضه شد

دومین فیس‌لیفت از نسل سوم کیا پیکانتو در دو تیپ اسپرت و GT-Line در استرالیا عرضه شد

دومین فیس‌لیفت از نسل سوم کیا پیکانتو در دو تیپ اسپرت و GT-Line در استرالیا عرضه شد. این خودرو با نام کیا پیکانتو ۲۰۲۴ مشهور شده است. هاچ‌بک ریزنقش کیا از جمله خودروهای وارداتی به بازار ایران است. البته نسخه‌های وارد شده به بازار ایران احتمالا مربوط به قبل از فیس‌لیفت خواهند بود. همچنین کیا تصمیم گرفته است تا به خاطر کاهش هزینه‌ها، عرضه پیکانتو را به برخی بازارها محدود کند.

فلسفه طراحی اپوزیت یونایتد شرکت کره‌ای با نمای جلوی بازسازی‌شده شامل جلوپنجره جدید و چراغ‌های جلوی سفارشی ال‌ای‌دی و نمای عقب کاملا بازنگری‌شده با چراغ‌های جدید و سپر متفاوت به نمایش گذاشته شده است.

کیا پیکانتو ۲۰۲۴

نسخه پایین‌رده با نام پیکانتو اسپرت و نسخه بالارده با نام GT-Line عرضه می‌شود. مورد دوم به لطف چرخ‌های ۱۶ اینچی، چراغ‌های جلو و عقب پیشرفته و دیفیوزر مشکی براق قابل تشخیص است.

مشخصات فنی کیا پیکانتو ۲۰۲۴

کیا پیکانتو 2024 در هر دو تیپ با موتور 1.2 لیتری بنزینی چهارسیلندر تنفس طبیعی عرضه می‌شود. این موتور حداکثر 83 اسب‌بخار قدرت و 122 نیوتن‌متر گشتاور تولید می‌کند. مشتریان می‌توانند کیا پیکانتو 2024 را با گیربکس پنج سرعته دستی یا چهارسرعته اتوماتیک سفارش دهند.

پنل ابزار دیجیتال ۴.۲ اینچی، فرمان و دسته‌دنده با روکش چرم مصنوعی، پورت‌های شارژ Type-C در عقب و یک نمایشگر چندرسانه‌ای ۸ اینچی از جمله تجهیزات استاندارد این هاچ‌بک به شمار می‌روند. مانند دستیار جلوگیری از برخورد در نقطه کور، کمک جلوگیری از تصادف عقب، رادار نگهدارنده بین خطوط و دستیار حفظ خطوط نیز در این خودرو قابل دسترسی هستند.

کیا پیکانتو ۲۰۲۴

قیمت کیا پیکانتو 2024 اسپرت با گیربکس دستی 17890 دلار استرالیا است. در صورتی که مشتری این تیپ را با گیربکس اتوماتیک بخواهد، بایستی 19490 دلار استرالیا بپردازد. قیمت کیا پیکانتو GT-Line با گیربکس دنده‌ای 19690 دلار استرالیا خواهد بود. نسخه اتوماتیک این تیپ نیز 21290 دلار استرالیا قیمت دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا