نخستین تیزر از حلقه هوشمند سامسونگ با نام گلکسی رینگ به نمایش درآمد

سامسونگ در حاشیه رونمایی از سری جدید گوشی‌های پرچمدار خود، از حلقه هوشمند جدیدش با نام گلکسی رینگ رونمایی کرد.

سامسونگ در حاشیه رونمایی از سری جدید گوشی‌های پرچمدار خود، از حلقه هوشمند جدیدش با نام گلکسی رینگ رونمایی کرد. این انگشتر هوشمند قرار است تا نسل آتی دستگاه‌های پایش سلامت کاربران باشد. البته معرفی سامسونگ از گلکسی رینگ بسیار جزئی بود و هنوز اطلاعات مهم این حلقه منتشر نشده‌اند. برخی از فعالان حوزه تکنولوژی عقیده دارند سامسونگ در ماه جولای و همزمان با معرفی نسل جدید گوشی‌های تاشو، اطلاعات بیشتری را از گلکسی رینگ منتشر می‌کند. سامسونگ در مراسم رونمایی خود تنها به پخش یک تیزر کوتاه از حلقه هوشمند خود اکتفا کرد. در این تیزر سامسونگ دستگاه خود را این چنین معرفی کرد: «ما دستگاه سلامتی و تندرستی قدرتمند و قابل دسترس جدیدی ساخته‌ایم تا فرم سیستم‌های سلامتی آینده را به شکلی که تنها سامسونگ از پسش برمی‌آید، تغییر دهیم. این شما و این گلکسی رینگ.»

آن‌چه از گلکسی رینگ می‌دانیم

حلقه هوشمند سامسونگ از تمامی قابلیت‌های پایش سلامتی که هم‌اکنون در ساعت‌های هوشمند سامسونگ و اپل وجود دارد، پشتیبانی می‌کند. البته اندازه کوچکتر این حلقه نسبت به ساعت‌های هوشمند،‌ باعث می‌شود تا کاربران بتوانند راحت‌تر از این ابزار سلامتی استفاده کنند. بنابراین ویژگی هایی همانند پایش ضربان قلب، سطح اکسیژن خون، استرس، فشار خون و نوع فعالیت توسط گلکسی رینگ سنجیده می‌شوند.

گلکسی رینگ

ورزشکاران و افرادی که به فعالیت بدنی منظم علاقه دارند، همواره به دنبال خرید ساعت هوشمندی هستند که کمترین وزن ممکن را داشته باشد. متاسفانه این مزیت در مورد ساعت‌های هوشمند سامسونگ و اپل چندان قابل دسترسی نیست. چرا وجود انبوهی از سنسورها و مدارهای الکترونیکی به همراه بدنه فلزی باعث افزایش وزن ساعت‌های هوشمند می‌شود. در مورد حلقه هوشمند این مشکل برطرف شده است، چرا که استفاده از یک حلقه باریک و سبک بسیار آسان‌تر از ساعت‌های هوشمند سنگین و بزرگ خواهد بود. البته سامسونگ در این مسیر تنها نیست،‌ چرا که زیرمجموعه سلامتی شیائومی یعنی امیزفیت نیز یک حلقه سلامتی را در نمایشگاه CES 2024‌ رونمایی کرده است.

 

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا