گوگل پیکسل واچ ۳ در نسخه ۴۵ میلیمتری عرضه خواهد شد

پیکسل واچ ۳ علاوه بر نسخه ۴۱ میلیمتری در اندازه ۴۵ میلیمتری نیز در دسترس خواهد بود.

ساعت‌های هوشمند معمولا در دو اندازه عرضه می‌شوند تا بتوانند با مچ دست اکثر مصرف‌کنندگان هماهنگ شوند. با این حال، اسمارت واچ‌های گوگل حداقل تاکنون چنین قابلیتی نداشتند. هر دو مدل پیکسل واچ از سال ۲۰۲۲ و پیکسل واچ ۲ که سال گذشته عرضه شدند، تنها در اندازه ۴۱ میلیمتری قابل سفارش بودند. با دیجی ماشین در ادامه همراه باشید.

اما به تازگی شایعه جدیدی مبنی بر این منتشر شده که پیکسل واچ ۳، که به احتمال زیاد اکتبر امسال عرضه می‌شود، علاوه بر نسخه ۴۱ میلیمتری در اندازه ۴۵ میلیمتری نیز در دسترس خواهد بود.

همین منبع اعلام کرده که گوگل در حال کار روی پیکسل بادز پرو ۲ است. در حال حاضر هیچ جزئیات دیگری در این باره در دسترس نیست، بنابراین فقط می‌دانیم که این گجت نیز در راه است. پیکسل بادز پرو در سال ۲۰۲۲ عرضه شد، بنابراین امسال زمان مناسبی برای جایگزینی آن است.

پیکسل واچ، تغییر دهنده شرایط بازی

بازار ساعت‌های هوشمند در حال حاضر به دو بخش کاملا مجزا تقسیم شده است. در یک سو اپل واچ به همراه گوشی‌های اپل و سیستم عامل IOS قرار دارند. در سوی دیگر نیز سری گلکسی واچ با سیستم عامل اندروید و گوشی‌های سامسونگ، نماینده جامعه اندرویدی‌ها هستند. شرکت شیائومی نیز با زیرشاخه‌های متعدد خود همچون ردمی، امیزفیت، هایلو و میبرو سعی کرد تا این انحصار را بشکند که تاکنون چندان موفق نبوده است. با این حال عرضه ساعت‌های گوگل می‌تواند قواعد بازی را تغییر دهد.

گوگل پیکسل واچ ۳

در واقع گوگل به دنبال ایجاد یک جبهه سوم در بازار تلفن‌های همراه است. این شرکت می‌خواهد بخش منحصر به فرد خود را در بازار تلفن‌ها و ابزارهای هوشمند داشته باشد. سری گوشی‌های این شرکت به تدریج در حال یافتن جایگاه خود در بازار هستند. از این رو گوگل می‌خواهد ابزارهای مکمل آن‌ها را نیز به بازار عرضه کند. این ابزارها شامل ساعت و مچ‌بند هوشمند یا هدفون بیسیم هستند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا