تاریخ معرفی سری پوکو X6 مشخص شد

Flipkart که از جمله فروشندگان بزرگ لوازم الکتریکی در هند به حساب می‌آید، اکنون تاریخ عرضه پوکو X6 را فاش کرده است.

سری گوشی‌های میان‌رده پوکو، همواره در بازار کشورمان محبوب بوده‌اند. پس از موفقیت چشمگیر پوکو X5 در جلب توجه مشتریان، اکنون نوبت به عرضه پوکو X6 رسیده است. Flipkart که از جمله فروشندگان بزرگ لوازم الکتریکی در هند به حساب می‌آید، اکنون تاریخ عرضه پوکو X6 را فاش کرده است. این گوشی در دو نسخه ساده و پرو در تاریخ یازدهم ژانویه (21 دی ماه 1402) وارد بازار هند خواهد شد.

گوشی های پوکو همواره نسخه‌های مشابهی از محصولات خانواده ردمی بوده‌اند و سری پوکو ایکس 6 نیز این قاعده را ادامه می‌دهد. پوکو X6 معمولی نسخه ری‌برند شده از ردمی نوت 13 پرو خواهد بود. نسخه قوی‌تر این خانواده یعنی پوکو X6 پرو نیز براساس ردمی K70E توسعه خواهد یافت. بنابراین با گوشی‌هایی قدرتمندتر از گذشته مواجه خواهیم بود. البته برخی تغییرات نیز در این گوشی‌ها رخ داده‌اند تا نسبت به سری ردمی متمایز به نظر برسند.

مشخصات پوکو X6

برای مثال پوکو ایکس 6 معمولی از دوربین‌های متفاوتی نسبت به ردمی نوت 13 پرو بهره می‌برد. انتظار داریم دوربین اصلی این گوشی به جای 200 مگاپیکسل، از نوع 64 مگاپیکسلی باشد. همچنین دوربین اولتراواید این مدل به جای 13 مگاپیکسل، هشت مگاپیکسلی خواهد بود. تفاوت‌های پوکو ایکس 6 پرو با ردمی K70E کمتر هستند. این دو گوشی در اکثر بخش‌ها شبیه به یکدیگر خواهند بود و تنها تفاوت آن‌ها به قسمت شارژ خلاصه می‌شود. پوکو ایکس 6 پرو به جای شارژ سریع 90 واتی، از شارژ 67 واتی پشتیبانی می‌کند.

پوکو X6 پرو

بزرگترین مزیت گوشی‌های سری ایکس پوکو برای علاقمندان، قدرت پردازشی آن‌ها بوده است. پوکو ایکس 6 پرو همانند ردمی K70E از پردازنده قاتل پرچمدار مدیاتک بهره می‌برد. مغز پردازشی این گوشی Dimensity 8300 Ultra خواهد بود که یکی از محصولات جدید و قدرتمند مدیاتک به حساب می‌آید. پوکو ایکس 6 معمولی نیز احتمالا از پردازنده اسنپ دراگون 7 نسل 2 استفاده خواهد کرد. البته تا زمان عرضه نهایی این دو مدل، مشخصات فنی آن‌ها به طور دقیق معلوم نخواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا