جیمز می از ایده ساخت برنامه خودرویی جدید با کلارکسون و هموند استقبال کرد

جیمز می از ایده همکاری مجدد با ریچارد هموند و جرمی کلارکسون در یک پروژه خودرویی جدید استقبال کرد.

مدتی پیش تایید شد برنامه گرند تور با پخش دو قسمت ویژه در سال آینده توسط آمازون پرایم به پایان خواهد رسید. با این حال اتمام گرندتور پایان راه مجریان محبوب نیست. جیمز می اکنون از ایده همکاری مجدد با ریچارد هموند و جرمی کلارکسون در یک پروژه خودرویی جدید استقبال کرد.

می در گفتگو با برنامه رادیو ۴ بی‌بی‌سی تایید کرد که فیلمبرداری آخرین قسمت ویژه گرند تور به پایان رسیده است. جیمز می گفت که در واقع او الان بیکار است. جزئیات زیادی درباره دو قسمت باقی‌مانده از گرند تور مشخص نیست. اما می‌دانیم که یکی از آن‌ها در زیمبابوه فیلمبرداری شده و سال آینده منتشر خواهد شد.

می در این مصاحبه گفت: “ما دو قسمت پایانی گرند تور را فیلمبرداری کردیم، یکی به زودی و دیگری کمی بعد از آن منتشر می‌شود، اما باید منتظر ماند و دید تا آن زمان چه اتفاقاتی می‌افتد.”

می معتقد است که اکنون زمان مناسبی برای ساخت برنامه‌ای در مورد خودروها است، اما از نظر او ساخت چنین برنامه‌ای نیاز به نوآوری دارد.

برنامه‌های خودرویی نیاز به نوآوری دارند

جیمز می در این باره گفت: “به نظرم با وجود پایان یافتن این برنامه و لغو تخت‌گاز، اکنون بهترین زمان برای ساخت یک برنامه خودرویی است. مواردی مثل آینده خودروهای خودران، ابزارهای جدید برای تامین قدرت خودروها، تغییر رویکرد عمومی نسبت به خودروها و رانندگی قابل کاوش و بررسی هستند. البته صنعت برنامه‌های خودرویی نیاز به نوآوری دارد.”

جیمز می

در ماه نوامبر، فوزیه خان، مدیر برنامه‌های بدون فیلمنامه آمازون در بریتانیا، گفته بود که تیم او به این فکر می‌کند که چگونه گرند تور شاید با حضور مجریان جدید ادامه پیدا کند.

خوشبختانه کلارکسون، هموند و می به این زودی صنعت سرگرمی را ترک نخواهند کرد. آمازون به زودی فصل سوم مزرعه کلارکسون را منتشر می‌کند‌ که پیش از این برای فصل چهارم تمدید شده است. جیمز می همچنان مجری برنامهOur Man In…  است و هموند برنامه‌ای در دیسکاوری پلاس درباره کسب‌وکار بازسازی خودرو دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا