مرسدسAMG SL 63 منصوری به نمایش درآمد، غوغای تیونر ایرانی

تیونر ایرانی الاصل ساکن آلمان یعنی منصوری، به تازگی نسخه‌ای جدید از مرسدس AMG SL 63 را به نمایش گذاشته است.

تیونر ایرانی الاصل ساکن آلمان یعنی منصوری، به تازگی نسخه‌ای جدید از مرسدس AMG SL 63 را به نمایش گذاشته است. این خودرو با قدرت خارق‌العاده 850 اسب‌بخار، یک هیولای واقعی به حساب می‌آید. همانند بسیاری دیگر از تیونینگ‌های منصوری، ظاهر این خودرو نیز دستخوش تغییرات بسیاری شده است. بنابراین چه از تغییرات منصوری خوشتان بیاید یا نه، نمی‌توانید تبحر منصوری در دستکاری اتومبیل‌های جدید را انکار کنید.

منصوری در اوایل سال ۲۰۲۳ کیت مرسدسAMG SL 63  خود را رونمایی کرد، با این حال در این نسخه جدید شاهد تغییراتی هستیم. این مدل با بدنه خاکستری رنگ، ظاهری مخفی و تهاجمی را به نمایش می‌گذارد. همچنین شاهد انبوهی از اجزای فیبرکربنی از جمله کاپوت جذاب با دریچه‌های هوای جدید هستیم.

مرسدس AMG SL 63 منصوری

همانند اولینSL 63  منصوری، نمای جلوی این خودرو با جلوپنجره جدید، نشان برجسته منصوری، عناصر فیبرکربنی و رگه‌های آبی روشن کاملا مشخص است. یک ویژگی جدید در این نسخه چراغ‌های روز ال‌ای‌دی L-شکل است که در ورودی‌های هوا تعبیه شده‌اند. این چراغ‌ها تنها جنبه زیبایی ندارند و برای خودرو ضروری هستند. البته سبک طراحی این چراغ‌ها باعث زیباتر شدن خودرو نیز شده است.

کابین مرسدس AMG SL 63 منصوری

همچنین تغییرات زیادی در کناره‌های SL اعمال شده است. به عنوان مثال، منصوری رکاب‌های خاص و چرخ‌های اسپرت جذابی را روی آن نصب کرده است.

در کابین شاهد استفاده فراوان از رنگ آبی روشن با دوخت زرد هستیم. حتی روی فرمان نیز با چرم آبی پوشانده شده است. البته مشخص نیست این رنگ آبی روشن در بلندمدت باقی خواهد ماند یا دستخوش فرسایش خواهد شد.

مرسدس AMG SL 63 منصوری

پیشرانه V8 تویین توربوشارژ ۴ لیتری این مدل نیز تغییراتی کرده و قدرت آن به ۸۵۰ اسب بخار رسیده است. البته منصوری سایر ارقام فنی این مرسدسAMG SL 63  را منتشر نکرده است. بنابراین بایستی تا زمان معرفی رسمی این خودرو و حضور آن در شوروم‌های منصوری صبر کنیم.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا