شیائومی ۱۴، شیائومی ۱۴ پرو و شیائومی واچ S3 با رنگ‌های شیائومی SU7 رونمایی شدند

شرکت چینی به تازگی اعلام کرده که شیائومی ۱۴، شیائومی ۱۴ پرو و شیائومی واچ S3 در رنگ‌های بدنه SU7 عرضه خواهند شد.  

پس از انتشار تصاویر لورفته، رندرها و تیزرهای مختلف طی ماه‌های گذشته، سرانجام اولین خودروی شیائومی به صورت رسمی معرفی شد. خودروی برقی شیائومی SU7 که در دو رنگ مختلف عرضه می‌شود توسط لی جون مدیرعامل این شرکت در رویدادی ویژه رونمایی شد. گویا این رنگ‌ها برای جدیدترین گجت‌های پرچمدار این شرکت نیز مورد استفاده قرار خواهند گرفت.

این شرکت چینی به تازگی اعلام کرده که شیائومی ۱۴، شیائومی ۱۴ پرو و شیائومی واچ S3 نیز در رنگ‌های آبی آکوا و سبز وردنت که همان رنگ‌های بدنه SU7 هستند عرضه خواهند شد.

متاسفانه این خودرو و گجت‌ها فعلا فقط در چین عرضه می‌شوند. SU7 تنها در چین عرضه شده است و مشخص نیست که آیا به صورت بین‌المللی در دسترس خواهد بود یا خیر. براساس شایعه‌های گذشته، شیائومی ۱۴ پرو ممکن است هرگز به صورت رسمی در خارج از چین عرضه نشود. شیائومی ۱۴ در سراسر دنیا عرضه خواهد شد، اما هنوز تاریخ عرضه جهانی آن مشخص نشده است. همچنین به نظر می‌رسد شیائومی واچ S3 در واقع نسخه مخصوص بازار چین واچ ۲ پرو باشد.

نگاهی به شیائومی SU7

شیائومی SU7 خودرو جدید و الکتریکی این برند چینی است که طی روزهای اخیر به صورت رسمی معرفی شده است. این خودرو رقیبی برای محصولات تسلا به شمار می‌آید و می‌تواند در چین فروش موفقی را کسب کند. این خودرو با دو پکیج باتری 73.6 و 101 کیلووات ساعتی قابل سفارش خواهد بود.

شیائومی SU7

همچنین این خودرو با دو نوع ترکیب پیشرانه عرضه می‌شود. نسخه ساده‌تر این خودرو تک موتوره است و حداکثر برد آن 668 کیلومتر خواهد بود. نسخه قوی‌تر و مجهزتر شیائومی SU7 دو موتوره است و از سیستم انتقال قدرت تمام چرخ محرک استفاده می‌کند. برد این مدل نیز حداکثر 800 کیلومتر اعلام شده است. شیائومی این خودرو را با سیستم شارژ فوق سریع 800 ولتی به بازار عرضه می‌کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا