بی ام و XM با تیونینگ منصوری رونمایی شد، بهبود ظاهری یک خودرو قدرتمند

تیونر ایرانی‌الاصل ساکن آلمان یعنی منصوری، در جدیدترین ساخته خود به سراغ بی ام و XM رفته است.

تیونر ایرانی‌الاصل ساکن آلمان یعنی منصوری، در جدیدترین ساخته خود به سراغ بی ام و XM رفته است. همانند اکثر طرح‌های این تیونر، شاهد اضافه شدن گسترده فیبرکربن به بدنه خودرو هستیم که طراحی زاویه‌دار و تیزتری را برای این شاسی‌بلند فراهم کرده است. منصوری با این کار سعی کرده است تا خودرویی که ظاهر چندان مطلوبی ندارد را زیبا جلوه دهد.

البته علاوه بر بی ام و، طراحی‌های منصوری نیز مورد انتقاد هستند. این تیونر تمایل دارد تا همواره فیبرکربن واقعی یا قطعات طرح فیبرکربن را به خودروهایی از برند معتبر نظیر لامبورگینی، بنتلی و مرسدس اضافه کند. به همین دلیل برخی منتقدان خودرویی معتقد هستند که طراحی‌های منصوری باعث کاهش جذابیت خودروها می‌شود. البته به نظر می‌رسد رویه طراحی این تیونر در مورد بی ام و XM مفید بوده است.

بهبود ظاهری بی ام و XM در تیونینگ منصوری

بی ام و نتوانست با عرضه مدل XM، توجه مخاطبان را به خود جلب کند. طراحی این خودرو مورد انتقادات بسیاری قرار دارد و حتی بسیاری آن را زشت‌ترین خودرو سال لقب نهاده‌اند. حال منصوری با تغییر قوس چرخ‌ها و اضافه کردن اسپویلر به بخش پشتی خودرو، تا حد زیادی ظاهر خودرو را اصلاح کرده است. البته همچنان دیفیوزر عقب بیش از حد شلوغ به نظر می‌رسد.

بی ام و XM

استفاده از فیبرکربن بخش جدایی ناپذیر طراحی‌های منصوری است. بی ام و XM نیز اکنون به کاپوتی از جنس فیبرکربن مجهز است که وزن کمتری دارد. همچنین پنل‌های بدنه خودرو نیز از جنس فیبرکربن در نظر گرفته شده‌اند. منصوری تصویری از فضای داخلی این خودرو منتشر نکرده است اما می‌گوید که مشتری می‌تواند این فضا را به دلخواه خود تغییر دهد. بزرگترین تغییر ظاهری این خودرو اما حذف تمامی نشان‌ها و مواردی است که شما را به یاد بی ام و XM اصلی می‌اندازد. در واقع شما الان با محصولی از برند منصوری مواجه هستید، نه یک بی ام و!

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا