شیائومی اسمارت بند ۸ پرو معرفی شد

شیائومی اسمارت بند ۸ پرو با اندازه بزرگتر و عملکرد بهتر نسبت به نسل قبلی خود معرفی شد.

شیائومی اسمارت بند ۸ پرو با اندازه بزرگتر و عملکرد بهتر نسبت به نسل قبلی خود معرفی شد. این محصول با یک شارژر مغناطیسی و یک بند زیبا عرضه شده و هم‌اکنون در اروپا با قیمت ۷۰ یورو به فروش می‌رسد. با دیجی ماشین همراه باشید تا این مچ‌بند جذاب را بررسی کنیم.

مشخصات اسمارت بند ۸

اسمارت بند ۸ پرو شباهت زیادی به اسمارت بند ۷ پرو دارد، اما قابلیت‌های بهتری را ارائه می‌دهد. برای مثال، صفحه نمایش آن بزرگتر شده و اندازه آن از ۱.۶۴ اینچ به ۱.۷۴ اینچ و وضوح تصویر آن به 336ppi رسیده است. پنل این مچ بند هوشمند با روشنایی ۶۰۰ نیت، ۱۰۰ نیت روشن‌تر از مدل قبلی است. باتری آن نیز تقریبا ۲۰ درصد بزرگتر شده است.

شیائومی اسمارت بند ۸ پرو از سیستم عامل اختصاصی شیائومی بهره می‌برد. استفاده از آن ساده است – یک سوایپ به سمت راست تنظیمات را بالا می‌آورد، پنل‌های مختلف صفحه نمایش در سمت چپ هستند، یک سوایپ از پایین اپلیکیشن‌ها را به نمایش می‌گذارد و یک سوایپ از بالا اعلان‌ها را نشان می‌دهد.

این مچ بند از پلیمر فیبری با مقاومت بالا ساخته شده است، اما آن را با فلز اشتباه نگیرید، چون فقط دارای پوشش فلزکاری نارسانا است تا شبیه فلز به نظر برسد.

اسمارت بند ۸

شیشه بالای نمایشگر از نوع گوریلا گلس ۳ است. به لطف سطح مقاومت5ATM  می‌توانید با این مچ بند هوشمند شنا کنید. این سطح مقاومت برابر با ۵۰ متر زیر آب است، اما شیائومی لیستی از هشدارها را در این باره اعلام کرده است: عدم استفاده زیر دوش آب گرم یا در سونا، و توجه به این نکته که مقاومت آن می‌تواند به مرور زمان کاهش پیدا کند.

سری مچ‌بندهای شیائومی موسوم به اسمارت بند، در بازار پرفروش و موفق ظاهر شده‌اند. این مچ‌بندها به دلیل قابلیت‌های فراوان در کنار قیمت مقرون‌به‌صرفه، مورد توجه خریداران هستند. از زمان عرضه اسمارت بند 5، این مچ‌بندها به محصولاتی پرفروش برای شیائومی تبدیل شده‌اند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا