در نمایشگاه خودرو تهران 1402 از شرکت‌های خودروساز خصوصی خواهیم دید؟

نمایشگاه خودرو تهران 1402 در بهمن ماه امسال میزبان واردکنندگان و تولیدکنندگان خودرو از سراسر کشور خواهد بود.

نمایشگاه خودرو تهران 1402 در بهمن ماه امسال میزبان واردکنندگان و تولیدکنندگان خودرو از سراسر کشور خواهد بود. این نمایشگاه در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می‌شود که خارج از شهر تهران قرار دارد. بازدیدکنندگان می‌توانند بین روزهای دهم الی پانزدهم بهمن‌ماه 1402، برای مشاهده تازه‌ترین رویدادهای صنعت خودرو ایران به این نمایشگاه مراجعه کنند. انتظار داریم تا به دلیل آزاد شدن نسبی واردات خودرو به کشور، نمایشگاه خودرو تهران 1402 گرمای بیشتری نسبت به دوره‌های پیشین این رویداد داشته باشد. اما در نمایشگاه خودرو تهران 1402 چه خواهیم دید؟‌ در ادامه نگاهی به شرکت‌های خودروساز خصوصی خواهیم داشت که احتمالا موارد جدیدی را برای بینندگان آماده کرده‌اند.

کرمان موتور

مجموعه کرمان خودرو یکی از دو خودروساز بزرگ خصوصی کشور است که از سال‌های دور تا به امروز به مونتاژ خودروهای مختلف می‌پردازد. کرمان موتور در تمامی نمایشگاه‌های مهم خودرو در سطح کشور شرکت می‌کند که قطعا نمایشگاه خودرو تهران 1402 مهم‌ترین آن‌ها است. بنابراین شاهد حضور گسترده کرمان موتور و محصولات آن در نمایشگاه خودرو تهران خواهیم بود.

کرمان موتور

بی‌شک تمرکز کرمان موتور در نمایشگاه خودرو تهران 1402، بر محصول جدید این شرکت یعنی کی ام سی X5 خواهد بود. این خودرو سومین نسل از جک S5‌ در بازار ایران به شمار می‌آید که با تغییرات ظاهری گسترده در داخل و خارج روانه بازار شده است. همچنین کرمان موتور اکنون به عنوان واردکننده محصولات هیوندای در بازار ایران نیز فعالیت می‌کند. بخش وارداتی کرمان موتور را زیرشاخه این گروه موسوم به تجارت بین المللی و پشتیبانی کرمان خودرو برعهده دارد که به صورت کوتاه شرکت KTL نامیده می‌شود. تاکنون عرضه چهار مدل از محصولات هیوندای توسط شرکت KTL به بازار ایران نهایی شده است. این خودروها شامل هیوندای اکسنت،‌ هیوندای الانترا،‌ هیوندای کرتا و هیوندای توسان هستند. با توجه به محبوبیت خودروهای هیوندای در ایران،‌ احتمالا غرفه شلوغی را از کرمان موتور شاهد خواهیم بود.

گروه بهمن

نمایشگاه خودرو تهران در بهمن ماه 1402، میزبان بسیاری از خودروسازان و واردکنندگان خودرو خواهد بود که از جمله آن‌ها می‌توان به گروه بهمن اشاره کرد. این شرکت به طور همزمان در هر دو حوزه تولید خودرو و واردات خودرو حضور گسترده دارد،‌ از این رو می‌توان انتظار داشت که غرفه بزرگی را از بهمن موتور ببینیم. این شرکت در نمایشگاه‌های خودرو قبلی همچون نمایشگاه اصفهان یا نمایشگاه مشهد نیز حضور قدرتمندی داشت.

بایک ایکس 9

بهمن موتور طی مدت اخیر، سه محصول مونتاژی جدید را به سبد محصولات خود اضافه کرده است. این سه خودرو شامل دیگنیتی پرستیژ، ریسپکت 2 و فیدلیتی پرستیژ هستند. همچنین زیرشاخه وارداتی این خودرو موسوم به بی ام کارز فعالیت خود را از سال جاری آغاز کرده است. این زیرمجموعه چهار محصول وارداتی را برای عرضه به بازار ایران در نظر گرفته است که شامل بستیون T77، دانگ فنگ فنگون E5،‌ هونگچی H5 و هونگچی E-QM5 هستند. زیرشاخه تجاری این گروه یعنی بهمن دیزل نیز کشنده قدرتمندی به نام بایک X9‌ را به تازگی برای مشتریان ایرانی به ارمغان آورده است.

مدیران خودرو

مدیران خودرو اکنون سه برند را زیر مجموعه خود دارد که شامل ام وی ام،‌ فونیکس و اکستریم هستند. به نظر می‌رسد بخش عمده تمرکز غرفه ام‌وی‌ام بر محصولات جدید این شرکت باشد که طی سال اخیر وارد بازار شده‌اند. مدیران خودرو سه محصول جدید را در سال جاری وارد بازار ایران کرده است که شامل یک هاچ‌بک کراس، یک کراس‌اوور جمع‌وجور و یک سدان کوچک هستند. ام وی ام X33‌ کراس،‌ ام وی ام X55 پرو و آریزو 5 اسپرت محصولات جدید مدیران خودرو در سال 1402 را تشکیل می‌دهند.

مدیران خودرو نمایشگاه خودرو تهران

برند نیمه لوکس فونیکس اکنون بیشترین سطح تنوع را بین زیرشاخه‌های مدیران خودرو در اختیار دارد. دو سدان جدید این شرکت یعنی آریزو 8 و آریزو 6 جی تی به احتمال زیاد در نمایشگاه خودرو تهران حضور خواهند داشت. همچنین محصول جدید تیگو 7 پرومکس را نیز در غرفه این شرکت خواهیم دید. در بخش برند لوکس اکستریم نیز سه محصول اکستریم VX، اکستریم TXL‌ و اکستریم RX‌ برای عرضه به بازار ایران معرفی شده‌اند که از بین آن‌ها اکستریم VX‌ زودتر از سایرین به دست مشتریان خواهد رسید.

ماموت خودرو

ماموت خودرو از جمله شرکت‌های فعال در حوزه واردات خودرو است. این شرکت طی دوره پیشین واردات خودرو محصولات فولکس واگن را برای ایرانیان به ارمغان آورد. حال نیز ماموت خودرو با خودروهای زیرشاخه اقتصادی فولکس واگن یعنی جتا به بازار ایران بازگشته است. این شرکت در نمایشگاه خودرو تهران 1402 نیز حضور گسترده‌ای خواهد داشت تا مشتریان را بیشتر با محصولات جدیدش آشنا کند.

ماموت خودرو در نمایشگاه خودرو تهران

ماموت خودرو در حال حاضر سه محصول شاخص برای حضور در نمایشگاه خودرو تهران دارد. این سه محصول شامل کراس‌اوورهای جتا VS7 و جتا VS5 به همراه سدان جتا VA3 هستند. کراس‌اوورهای این برند مدتی پیش به نخستین گروه از خریداران تحویل داده شدند. اکنون زمان مناسبی برای سایر بازدیدکنندگان است تا از نزدیک با محصولات این برند آشنا شوند. علاوه بر خودروهای وارداتی، ماموت خودرو تصمیم گرفته است تا محصول زیرشاخه جدید چری یعنی جائکو یا جیکو را با برند لوکانو به بازار ایران بیاورد. لوکس‌ترین و گران‌ترین محصول این برند یعنی جیکو 9 که همان تیگو 9 به حساب می‌آید،‌ با نام لوکانو 8 در بازار ایران عرضه خواهد شد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا