گوشی سامسونگ خاویار با ظاهری شبیه تسلا سایبرتراک معرفی شد

شرکت تیون گوشی خاویار، از نسخه تیون شده سامسونگ S24 اولترا با ظاهری شبیه به تسلا سایبرتراک رونمایی کرد.

شرکت تیون گوشی خاویار، از نسخه تیون شده سامسونگ S24 اولترا با ظاهری شبیه به تسلا سایبرتراک رونمایی کرد. این شرکت در تولید نسخه‌های خاص از تلفن‌های همراه تبحر دارد که مطلوب افراد متمول هستند. البته تلفن‌های همراه خاویار از نظر فنی تفاوتی با نسخه‌های استاندارد ندارند اما بدنه آن‌ها به طور کامل با نسخه‌های استاندارد متفاوت است. با دیجی ماشین همراه باشید.

سامسونگ

این شرکت در جدیدترین محصول خود یعنی S24 اولترا تیون شده، به سراغ پیکاپ محبوب این روزهای بازار یعنی تسلا سایبرتراک رفته است. بنابراین گوشی سامسونگ خاویار شباهت بسیاری به ابزارهای ارتباطی در فیلم‌های علمی – تخیلی دارد. البته خاویار علاوه بر گوشی‌های هوشمند خاص، اکسسوری‌های دیگری را نیز به تولید می‌رساند. از جمله اکسسوری‌های خاص خاویار می‌توان به ساعت مچی، کیف و کفش اشاره کرد که با انواع چرم کمیاب یا فلزات گران‌بها تزیین شده‌اند.

تسلا سایبرتراک در دستان شما!

گوشی‌های هوشمند به اندازه خودروها و گاهی بیشتر از آن‌ها در زندگی روزمره ما ضروری هستند. با این حال، جامعه تیونینگ گوشی‌ها به اندازه شرکت‌های تیونر خودرو جاافتاده نیستند. این شرایط ممکن است توسط شرکت خاویار مستقر در دبی تغییر کند، که در زمینه عرضه طیف وسیعی از گوشی‌های اصلاح‌شده فعالیت دارد.

گوشی جدید این شرکت از تسلا سایبرتراک الهام گرفته شده است. در این گوشی که بر اساس سامسونگ S24 اولترا ساخته شده است، شاهد تقلیدی از شیشه جلو، سانروف، روکش کفی بار و چراغ‌های جلو و عقب پیکاپ برقی تسلا هستیم.

گوشی با طرح تسلا سایبرتراک

شرکت خاویار این گوشی خاص را با مبلغ ۸۷۷۰ دلار عرضه می‌کند. دلیل قیمت گزاف آن چیست؟ چون این فقط یک کاور معمولی نیست، بلکه یک گوشی کامل با بدنه جدید است.

شرکت خاویار در دنیای گوشی‌های هوشمند مانند منصوری در صنعت خودرو است. اگرچه محصولات آن بر اساس دستگاه‌های موجود ساخته شده‌اند، اما کاری بیش از پیچیدن آن‌ها در یک قاب محافظ می‌کند. در عوض، این شرکت وعده داده که گوشی اصلاح‌شده دارای ساختار تمام فلزی و بدنه هندسی است.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا