اپل ویژن پرو هم اکنون در دسترس خریداران قرار دارد

هدست اپل ویژن پرو سرانجام در دسترس قرار گرفت و زمان ثبت پیش‌سفارش آن به پایان رسید.

هدست اپل ویژن پرو سرانجام در دسترس قرار گرفت و زمان ثبت پیش‌سفارش آن به پایان رسید. این محصول در سه نسخه ۲۵۶ گیگابایتی، ۵۱۲ گیگابایتی و ۱ ترابایتی عرضه می‌شود. قیمت نسخه ۲۵۶ گیگابایتی ۳۴۹۹ دلار است، در حالی که نسخه‌های ۵۱۲ گیگابایتی و ۱ ترابایتی به ترتیب با قیمت ۳۶۹۹ و ۳۸۹۹ دلار به فروش می‌رسند. این هزینه شامل لنزهای مخصوص افرادی که از عینک استفاده می‌کنند نمی‌شود. با دیجی ماشین در ادامه مطلب همراه باشید.

سفارش هدست ویژن پرو به سادگی کلیک روی دکمه “خرید” نیست، بلکه یک تجربه خاص است. در قدم اول باید سر خود را با استفاده از آیفون خودتان اندازه‌گیری کنید. شما باید با استفاده از اسکنرFace ID ToF  گوشی را به دور سر خود بچرخانید تا اندازه عایق نور و هدبندها مشخص شود. این کار برای راحتی کاربر در هنگام پوشیدن هدست ضروری است.

اپل ویژن پرو

در قدم دوم باید مشخص کنید که در طول روز از عینک مطالعه یا تجویزی استفاده می‌کنید یا خیر. لنزهای مخصوص توسط زایس تامین می‌شوند. لنز مطالعه ۹۹ دلار و لنز تجویزی ۱۴۹ دلار قیمت دارد.

به گفته اپل در حال حاضر بیش از ۶۰۰ اپلیکیشن از جمله بازی‌های آرکید در اپ استور برای ویژن پرو موجود است. بازی‌های ثرد پارتی با قابلیت پشتیبانی از هدست‌های واقعیت مجازی اگر با استفاده از ویژگی نمایشگر مجازی قابلیت اجرا روی مک را داشته باشند، توسط ویژن پرو قابل استفاده خواهند بود.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا