احتمال بازگشت نیسان پاترول با ظاهر کلاسیک

تصور کنید که نیسان پاترول محبوب نیز با ظاهر کلاسیک به اروپا برگردد!

چند روز پیش، اخباری مبنی بر بازگشت احتمالی میتسوبیشی مونترو افسانه‌ای به بازار با پیشرانه هیبریدی منتشر شد. حالا تصور کنید که نیسان پاترول محبوب نیز به اروپا برگردد! با دیجی ماشین همراه باشید تا به این خبر داغ بپردازیم.

این دو برند ژاپنی در اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی با یکدیگر همکاری می‌کنند؛ بنابراین احتمال هر اتفاقی وجود دارد. ما هم دوست داریم پاترول با ظاهر رترو و جذاب به بازار برگردد.

چنین اتفاقی بهترین ادای احترام به نسل قبلی پاترول در دهه ۱۹۸۰ خواهد بود و آن را به رقیب مستقیم سوزوکی جیمنی (نسخه کوتاه‌تر) و تویوتا لندکروزر (نسخه بلندتر) که هر دو دارای طراحی کلاسیک هستند، تبدیل خواهد کرد.

تصویر اصلی این مطلب، یک رندر دیجیتالی زیبا از پاترول است. در این عکس شاهد چرخ‌های فولادی، سقف ماژولار، سپرهایی که زاویه حمله و فرار را بهبود می‌بخشند، چراغ‌های کمکی و لاستیک‌های آفرود عالی هستیم.

البته این 4×4 ژاپنی در سایر بازارهای بین‌المللی به فروش می‌رسد و حتی یک نسخه قدرتمند نیسمو هم از آن موجود است. اما این مدل جدید هیچ شباهتی به نسخه محبوب پاترول در اواخر قرن بیستم ندارد.

حدس و گمان‌های بسیار پیرامون بازگشت نیسان پاترول

در سایر تصاویر همچنین شاهد نیسان ترانو هستیم که خیلی با مدل اصلی تفاوت دارد. این خودرو در واقع نسل اول داچیا داستر است که برای بازار روسیه به یک نیسان تبدیل شده است. بنابراین از احیای ترانو هم استقبال می‌کنیم، البته به عنوان یک مدل آفرود واقعی، نه یک شاسی بلند ساده. همچنین از بازگشت پث‌فایندر که در ابتدای قرن بیست و یکم در بارسلونا ساخته می‌شد، خوشحال خواهیم شد. در مجموع، حدس و گمان‌های بی‌شمار و تمایل زیادی برای بازگشت این مدل‌های 4×4 وجود دارد، اما اکنون همه چیز به نیسان بستگی دارد.

نیسان پاترول

نیسان پاترول حیات خود را به عنوان یک خودرو نظامی در دهه 1950 آغاز کرد. از آن زمان تاکنون، شش نسل از این خودرو به بازار جهانی عرضه شده‌اند. آخرین نسل نیسان پاترول از سال 2010 روی خط تولید قرار دارد و تاکنون چند فیس‌لیفت را تجربه کرده است. نسل سوم این خودرو نیز در بازه دهه 60 و 70 خورشیدی توسط پارس خودرو در ایران به تولید می‌رسید. این خودرو طرفداران بسیاری در بازار ایران دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا