بازگشت میتسوبیشی پاجرو به عنوان یک شاسی بلند پلاگین هیبریدی لوکس

به نظر می‌رسد که یکی دیگر از نام‌های شناخته‌شده خودروسازی ژاپن یعنی میتسوبیشی پاجرو به بازار برخواهد گشت.

به نظر می‌رسد که یکی دیگر از نام‌های شناخته‌شده خودروسازی ژاپن یعنی میتسوبیشی پاجرو به بازار برخواهد گشت. شاید این موضوع به اندازه احیای تویوتا MR2 هیجان‌انگیز نباشد، اما اقدام مهمی برای میتسوبیشی محسوب می‌شود. با دیجی ماشین در ادامه مطلب همراه باشید.

به جز اوتلندر، خط تولید میتسوبیشی قدیمی شده است و به شدت به یک خودروی جدید و جذاب نیاز دارد. این مدل می‌تواند یک پاجرو مدرن کاملا متفاوت از نسل قبلی خود و بیشتر شبیه به یک لندرور ژاپنی باشد.

میتسوبیشی پاجرو

میتسوبیشی قصد داشته پاجرو جدید را روی فریم نردبانی ترایتون بسازد. اما به این نتیجه رسیده که با این شاسی نمی‌تواند به سطح مطلوبی از راحتی برسد. بنابراین گویا شرکت ژاپنی تمرکز خود را روی همان پلتفرم برقی اتحاد رنو نیسان میتسوبیشی که نسل بعدی اوتلندر بر پایه آن ساخته می‌شود گذاشته است. میتسوبیشی به این نتیجه رسیده که این معماری بهترین گزینه برای پاجرو جدید خواهد بود.

میتسوبیشی پاجرو با پیشرانه پلاگین هیبریدی می‌آید

اگر پاجرو جدید واقعا از این پلتفرم استفاده کند، قطعا به عنوان یک مدل پلاگین هیبریدی عرضه خواهد شد. جزئیاتی درباره پیشرانه این مدل جدید منتشر نشده است. اما می‌تواند به نسخه‌ای بهبودیافته از موتور ۲.۴ لیتری چهارسیلندر هیبریدی اوتلندر پلاگین هیبریدی کنونی مجهز باشد. در هر صورت این پیشرانه با سیستم تمام چرخ محرک S-AWC این برند همراه خواهد بود.

میتسوبیشی پاجرو

پاجرو جدید مانند نسل قبلی خود که تولید آن در سال ۲۰۲۱ متوقف شد، بزرگتر از اوتلندر خواهد بود و طول آن فراتر از ۴.۹ متر، ارتفاع آن ۱.۸۵ متر و عرض آن ۱.۹ متر خواهد بود. این مدل می‌تواند قیمتی در حدود ۵۳۰۰۰ دلار داشته باشد و ممکن است تا سال ۲۰۲۷ به بازار عرضه شود.

در حالی که ایده ساخت یک شاسی بلند پلاگین هیبریدی لوکس توسط میتسوبیشی جذاب به نظر می‌رسد، اما شرکت ژاپنی در مورد این خبر اظهارنظری نکرده است، بنابراین باید منتظر ماند و دید که آیا چنین مدلی تولید می‌شود یا خیر.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا