کادیلاک ATS-V مدل ۲۰۱۸ جو بایدن به فروش می‌رسد

کادیلاک ATS-V مدل ۲۰۱۸ جو بایدن که قبلا در تملک او بوده است، اکنون در سایت Cars and Bids به مزایده گذاشته شده است.

اگرچه یکی از سیاست‌های اصلی جو بایدن به عنوان رئیس جمهور، حمایتش از خودروهای برقی بوده است. اما او از طرفداران پروپا قرص خودروهای عضلانی آمریکایی است. کادیلاک ATS-V مدل ۲۰۱۸ که قبلا اجاره کرده بود نیز همین موضوع را اثبات می‌کند. با دیجی ماشین همراه باشید تا این خودرو خاص را بررسی کنیم.

این ATS-V خاص اکنون در سایت Cars and Bids به مزایده گذاشته شده است. خودرو یاد شده به لطف تودوزی کونا براون، به درخواست ویژه معاون اول رئیس جمهور در آن زمان، یک نسخه تک محسوب می‌شود.

کادیلاک ATS-V مدل ۲۰۱۸ جو بایدن

این کادیلاک با رنگ بدنه مشکی، به پکیج‌های لوکس و ایمنی و امنیتی، سیستم تعلیق مغناطیسی، پوشش موتور فیبرکربنی، سانروف برقی، تریم چوبی، صندلی‌های جلوی برقی و مجهز به گرمکن، کالیپرهای ترمز برمبو قرمز رنگ و غیره مجهز است.

از دیگر امکانات این خودرو می‌توان به چرخ‌های ۱۸ اینچی بلک‌وینگ CT4-V برنزی همراه با چرخ‌های اصلی اشاره کرد.

دیگر امکانات کادیلاک ATS-V جو بایدن

ATS-V سابق بایدن همچنین دارای تریم جلوپنجره و سپر عقب رنیک پرفورمنس، کیت نماد مشکی، روکش فرمان میکروفیبر از جنس جیر و همچنین شیشه‌های دودی است،. هر چند به نظر می‌رسد که بسیاری از این تغییرات پس از زمان استفاده بایدن روی آن اعمال شده است. رئیس جمهور کنونی آمریکا این کادیلاک را تا مارس ۲۰۲۰ در اختیار داشته است.

گفته می‌شود که در آوریل و مه ۲۰۲۰ آسیب جزئی به سپر جلو و عقب این خودرو وارد شده است که منجر به تعمیر سپر جلو و نصب سپر عقب جدید شده است.

کادیلاک ATS-V مدل ۲۰۱۸ جو بایدن

علی رغم تغییرات جزئی، این کادیلاک همچنان نمونه‌ای عالی از یک سدان اسپرت جذاب است. موتور ۳.۶ لیتری V6 تویین توربوشارژ آن توان ۴۶۴ اسب بخار و گشتاور ۶۰۳ نیوتن متر تولید می‌کند که تمام این قدرت به چرخ‌های عقب ارسال می‌شود.

این ATS-V همچنین به عنوان یک خودروی منحصر به فرد که زمانی به یک رئیس جمهور تعلق داشته و فقط ۲۵۵۸۸ کیلومتر کار کرده است. تنها ۵۹۵۴ کیلومتر آن توسط فروشنده کنونی یعنی کادیلاک دلاویر به آن اضافه شده است. یک مدل جذاب برای خریداری به نظر می‌رسد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا