لکسوس NX با پکیج آفرود عرضه شد

در ژاپن، لکسوس NX دیفرانسیل جلو با موتور ۲۰۳ اسب بخار تنفس طبیعی چهارسیلندر به قیمت ۴.۸۵ میلیون ین عرضه می‌شود.

لکسوس کراس‌اوور کامپکت NX را به‌روزرسانی کرد. اگرچه تغییرات قابل توجه نیستند، اما کاربردی بودن این مدل را در تمام جهات بهبود می‌بخشند. علاوه بر این، لکسوس NX با پکیج آفرود اورتریل عرضه شده است. با دیجی ماشین همراه باشید.

ساختار عقب بدنه لکسوس NX در جهت عرضی تقویت شده است که باید تاثیر مثبتی بر واکنش‌پذیری خودرو در هنگام چرخاندن فرمان داشته باشد. پایه‌های موتور جدید لرزش موتور را کاهش می‌دهند.

کابین خودرو

پکیج F Sport برای NX350 و NX350h چراغ‌های جلوی تطبیق‌پذیر جدیدی به آن‌ها اضافه می‌کند. دو سوکت USB-C بین دو صندلی جلو قرار گرفته است. شماره VIN شاسی اکنون در سمت چپ لبه پایینی شیشه جلو حک شده است. اقدامی که برای کاهش خطر به سرقت رفتن لکسوس NX طراحی شده است. ترکیب‌های جدیدی از رنگ‌های بدنه و گزینه‌های تریم نیز ارائه می‌شود.

نگاهی به پکیج آفرودی لکسوس NX

پکیج آفرود اورتریل که برای اولین بار عرضه می‌شود، به لطف تایرهای آل‌ترین 235/60R18 فاصله کف خودرو از زمین را تا ۱.۵ سانتیمتر افزایش می‌دهد و شامل پکیج رنگ مشکی و تریم داخلی ویژه می‌شود.

در نمای بیرونی، جلوپنجره لکسوس NX اورتریل با رنگ مشکی مات فریم جلوپنجره و لبه شیشه‌های جانبی، دستگیره درها و قاب آینه‌ها متمایز می‌شود. چرخ‌های آلیاژی ۱۵پره نیز به رنگ مشکی مات هستند.

از ویژگی‌های انحصاری NX اورتریل می‌توان به رنگ بدنه بژ مون دزرت متالیک و تریم داخلی مونولیث اشاره کرد. این تریم شامل فضای داخلی تمام مشکی با تودوزی چرمی، تزئینات سبز تیره در لبه صندلی‌ها، روی درها و روی پنل بین صندلی‌ها است. روکش گردویی نیز روی قسمت داخلی درها به چشم می‌خورد.

لکسوس NX

در ژاپن، لکسوس NX دیفرانسیل جلو با موتور ۲۰۳ اسب بخار تنفس طبیعی چهارسیلندر به قیمت ۴.۸۵ میلیون ین عرضه می‌شود.

لکسوس ان ایکس یک شاسی‌بلند جمع‌وجور است که از سال 2014 میلادی، وارد سبد محصولات خودروساز ژاپنی شده است. تاکنون دو نسل از این خودرو به بازار عرضه شده است که نسل دوم آن از سال 2021 روی خط تولید قرار دارد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا