چری نسخه سالگرد ام‌وی‌ام X55 پرو را معرفی کرد

چری نسخه ویژه تیگو ۴ پرو را به مناسبت ۱۸ سالگی این کراس‌اوور محبوب معرفی کرد.

چری تیگو 4 که در بازار کشورمان با نام ام‌وی‌ام X55 و ام‌وی‌ام X55 پرو شناخته می‌شود، یکی از کراس‌اوورهای محبوب چری در بازارهای صادراتی است. اکنون نسخه ویژه‌ای از این خودرو برای بازار روسیه معرفی شده است. با ما در دیجی ماشین همراه باشید تا این خودرو را مورد بررسی قرار دهیم.

نسخه خاص ام‌وی‌ام X55 پرو  برای روس‌ها

چری نسخه ویژه تیگو ۴ پرو را به مناسبت ۱۸ سالگی این کراس‌اوور محبوب معرفی کرد. مدل پایه با با موتور ۱۱۳ اسب بخار و گیربکس دستی ۱۶۹۰۰۰۰ روبل و نسخه بالارده آلتیمیت مجهز به موتور توربو با توان ۱۴۷ اسب بخار و جعبه‌دنده متغیر پیوسته ۲۱۸۵۰۰۰ روبل قیمت دارد.

فضای بیرونی این مدل به جز ثبت عبارت «نسخه ۱۸ سالگی» روی درب صندوق عقب تفاوتی با نسخه اصلی ندارد، اما فضای داخلی کاملا به‌روز شده است. تغییر اصلی افزودن دو نمایشگر ۱۰.۲۵ اینچی برای سیستم چندرسانه‌ای و کلاستر است. نسخه بالارده آلتیمیت نیز با طراحی کابین دورنگ (سیاه و سفید) عرضه می‌شود.

ارگونومی صندلی‌ها مثل گذشته در جلو راحت و در عقب کمی تنگ است. عملکرد پیشرانه این مدل نیز احتمالا مثل قبل متعادل و جذاب خواهد بود. یک امکان جذاب می‌تواند عرضه این مدل با سیستم تمام چرخ محرک باشد تا ارزش پرداخت هزینه اضافی را داشته باشد.

ام‌وی‌ام X55 پرو

ام‌وی‌ام X55 پرو یا همان چری تیگو 4، از میانه دهه 1390 به بازار ایران آمد. در آن زمان به دلیل حضور خودروهایی همچون جک S5 و چری تیگو 5، مشتریان توجه چندانی به این خودرو نداشتند. همچنین بروز نقص‌های فنی، این خودرو را به حاشیه راند.

نسل دوم این خودرو با نام ام‌وی‌ام X55 پرو در سال 1401 به بازار ایران آمد. مشکلات فنی نسخه اولیه در این خودرو برطرف شده بودند و علاوه برآن امکانات بیشتری را در این خودرو می‌توانستید ببینید. با توجه به توقف تولید چری تیگو 5، ام‌وی‌ام X55 پرو توانست در بازار ایران به موفقیت برسد.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا