شرکت BYD اسپانسر رسمی یورو ۲۰۲۴ خواهد بود

یوفا به تازگی اعلام کرده است که خودروساز چینی BYD شریک رسمی این اتحادیه در مسابقات یورو ۲۰۲۴ خواهد بود

یوفا به تازگی اعلام کرده است که خودروساز چینی BYD شریک رسمی این اتحادیه در مسابقات یورو ۲۰۲۴ خواهد بود که از ماه ژوئن آغاز می‌شود. آلمان برنده سه دوره از این رقابت‌ها میزبان هفدهمین دوره از مسابقات قهرمانی اروپا خواهد بود. با ما در دیجی ماشین همراه باشید.

BYD به عنوان جایگزین فولکس واگن، خودروهای برقی را در طول مسابقات در اختیار شرکت‌کنندگان قرار می‌دهد. یوفا قصد برگزاری اروپایی‌ترین مسابقات قهرمانی فوتبال تاکنون را دارد، به همین دلیل تصمیم گرفته این خودروساز خاص را به عنوان شریک حمل و نقل خود منصوب کند.

بی وای دی در مسابقات یورو ۲۰۲۴

BYD بزرگترین سازنده خودروهای انرژی جدید (NEV) در جهان است. علاوه بر این، شرکت چینی در سه ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ از تسلا پیشی گرفت و خود را به عنوان بزرگترین تولیدکننده خودروهای برقی در جهان معرفی کرد. بنابراین به نظر می‌رسد یوفا شریک کاملا مناسبی را انتخاب کرده است.

فولکس واگن بین سال‌های ۲۰۱۸ تا ۲۰۲۳ از جمله یورو ۲۰۲۰ شریک حمل و نقل یوفا بود. در سپتامبر ۲۰۲۳، آن‌ها اعلام کردند که به دلیل افزایش هزینه‌ها قرارداد پوشش رقابت‌های ملی یوفا را تمدید نخواهند کرد و از این تورنمنت اروپایی کنار می‌روند.

بی وای دی، همراه تماشاگران فوتبال در مسابقات یورو ۲۰۲۴

یورو ۲۰۲۴ از ۱۴ ژوئن به میزبانی آلمان آغاز می‌شود. در بازی افتتاحیه از گروه A آلمان در ورزشگاه ۶۶ هزار نفری مونیخ آرنا به مصاف اسکاتلند می‌رود. فینال این مسابقات روز ۱۴ ژوئیه در المپیاستادیون برلین و در حضور ۷۱۰۰۰ تماشاگر برگزار خواهد شد.

در طول این یک ماه فوتبالی، BYD طیف گسترده‌ای از وسایل نقلیه برقی را برای حمل و نقل شرکت‌کنندگان در تمام ده شهر میزبان مسابقات فراهم خواهد کرد. برلین، مونیخ، فرانکفورت، کلن و هامبورگ برخی از شهرهایی هستند که تابستان امسال پذیرای هواداران از سراسر دنیا خواهند بود.

علاوه بر این، BYD می‌تواند جدیدترین مدل‌های خود را در رویدادهای منتخب یوفا به نمایش بگذارد. هنوز لیست دقیق این مدل‌ها اعلام نشده است، اما انتظار داریم مدل‌هایی که در حال حاضر به فروش می‌رسند یا در بازار اروپا به فروش خواهند رسید در این مراسم‌ها به نمایش درآیند.

یانگ وانگ U8

یانگ وانگ U8 لوکس ممکن است یکی از مدل‌های حاضر در یورو ۲۰۲۴ باشد. این شاسی بلند توانایی چرخش مانند تانک را دارد و حالت شناور آن از غرق شدنش به مدت تقریبا ۳۰ دقیقه جلوگیری می‌کند.

BYD همچنین برای کسانی که موفق به تهیه بلیط برای تماشای زنده بازی‌ها در ورزشگاه نشوند، مناطق رسمی هواداری ایجاد خواهد کرد. به گفته این خودروساز، صدها رویداد این‌چنینی در بیش از ۲۳۰ فروشگاه BYD در ۱۹ کشور اروپایی برگزار خواهد شد. بنابراین این خودروساز چینی به لیست انحصاری حامیان رسمی این مسابقات می‌پیوندد. با این حال، BYD تنها برند خودروسازی است که در مسابقات یورو ۲۰۲۴ حضور خواهد داشت.

چینی‌ها در حال برنامه‌ریزی برای ساخت کارخانه‌ای در سگد مجارستان هستند تا به واسطه آن بازار اروپا را تصاحب کنند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا