شرایط فروش سایپا برای عید قربان اعلام شد + جدول خرداد 1403

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش خود را ویژه عید قربان اعلام کرد. در شرایط فروش سایپا ویژه عید قربان، سه محصول به صورت پیش‌فروش عرضه شده‌اند.

گروه خودروسازی سایپا شرایط فروش خود را ویژه عید قربان اعلام کرد. در شرایط فروش سایپا ویژه عید قربان، سه محصول به صورت پیش‌فروش عرضه شده‌اند. با دیجی ماشین در ادامه مطلب همراه باشید.

سایپا در عصر روز 21 خردادماه، بخشنامه فروش ویژه عید قربان خود را اعلام کرد. در شرایط فروش سایپا ویژه عید قربان، سه محصول از خانواده‌های کوییک، سهند و ساینا به مشتریان عرضه شده‌اند. این خودروها شامل کوییک GX-L، ساینا S و سهند S هستند. این بخشنامه از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 23 ام خرداد 1403 فعال می‌شود و تا زمان تکمیل ظرفیت در اختیار آن‌ها خواهد بود. فرآیند ثبت‌نام و واریز وجه از طریق سایت فروش اینترنتی محصولات گروه خودروسازی سایپا در پورتال جامع ایرانی‌کار به آدرس https://saipa.iranecar.com صورت می‌پذیرد.

شرایط فروش سایپا برای عید قربان 1403:

خودرو پیش پرداخت قیمت موعد تحویل
کوییک GX-L 187 میلیون تومان قیمت روز در زمان تکمیل وجه دی الی اسفند 1403
ساینا S 170 میلیون تومان
سهند S 231 میلیون تومان

شرایط فروش سایپا

سایپا از ابتدای سال 1403 تاکنون، بسیاری از محصولات خانواده کوییک و ساینا را در قالب بخشنامه‌های فروش و پیش‌فروش به متقاضیان عرضه کرده است. در نتیجه این عرضه انبوه، اختلاف قیمت بازار و کارخانه این خودروها بسیار کاهش یافته است. هم‌اکنون با صرف مبلغی حدود 50 الی 100 میلیون تومان بیشتر از نرخ کارخانه، قادر خواهید بود تا خودروهای سایپا را از طریق بازار آزاد خریداری کنید.

کاهش چشمگیر اختلاف قیمت بازار و کارخانه محصولات سایپا باعث شده است تا این خودروها جذابیت خود را برای سودآوری از دست بدهند. در نتیجه دلالان تمایل چندانی به خرید محصولات سایپا نشان نمی‌دهند. البته همچنان عملکرد ضعیف سایپا در تولید و عرضه شاهین دنده‌ای، باعث شده است تا این خودرو اختلاف قیمت قابل توجهی را در بازار و کارخانه تجربه کند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا