شرایط فروش مدیران خودرو به روش نقد و اقساط اعلام شد + جدول تیر 1403

مدیران خودرو برای تیرماه 1403، شرایط فروش برخی محصولات خود را اعلام کرد. در شرایط فروش مدیران خودرو ویژه تیرماه 1403، پنج محصول از برند فونیکس عرضه شده‌اند. در ادامه این مطلب از دیجی ماشین، همراه ما باشید.

مدیران خودرو شرایط فروش فونیکس را در حالی اعلام می‌کند که قیمت‌های جدید محصولات این شرکت، در روز هفدهم تیرماه اعلام شده‌اند. تسویه حساب مشتریان قبلی که خودروهای این شرکت را پیش‌خرید کرده بودند، با قیمت‌های جدید انجام خواهد گرفت. افرادی که اکنون در شرایط فروش مدیران خودرو شرکت می‌کنند نیز خودروها را با قیمت جدید می‌خرند.

شرایط فروش مدیران خودرو به روش نقد و اقساط، تیر 1403:

مدل مبلغ خودرو (تومان) رنگ‌های موجود پیش پرداخت منعطف تسهیلات منعطف مدت اقساط و نرخ سود تسهیلات سود انصراف و تاخیر زمان تحویل
آریزو 6 پرو اکسلنت ۱,۴۳۷,۰۰۰,۰۰۰ سفید، مشکی حداقل 50% حداکثر 50% 12 ماهه – 23% 12% سالیانه 90 روز کاری پس از تکمیل وجه و تایید اعتباری
آریزو 6 جی تی اکسلنت ۱,۶۱۴,۱۰۰,۰۰۰ سفید،‌ مشکی 24 ماهه – 23%
تیگو 7 پرو پرمیوم ۱,۷۳۰,۳۰۰,۰۰۰ سفید، مشکی، نوک‌مدادی 36 ماهه – 23 %
فونیکس FX‌ پرمیوم ۱,۹۶۶,۷۰۰,۰۰۰ مشکی، نوک‌مدادی 48 ماهه – 23%
تیگو 8 پرومکس IE ۲,۸۰۹,۸۰۰,۰۰۰ سفید، مشکی، نوک‌مدادی 60 ماهه – 23%

شرایط فروش مدیران خودرو

شرایط عرضه محصولات مدیران خودرو طی ماه‌های گذشته تغییراتی را تجربه کرده است. از این رو همانند گذشته، قیمت آن‌ها در بازار داخلی با قیمت کارخانه مشابه نیست. از این رو در بخش دوم مطلب، قیمت خودروهای عرضه شده را در بازار آزاد و کارخانه با یکدیگر مقایسه کرده‌ایم.

جدول اختلاف قیمت خودروهای فونیکس در بازار آزاد و کارخانه، تیر 1403:

خودرو قیمت کارخانه قیمت بازار آزاد اختلاف نرخ
آریزو 6 پرو اکسلنت ۱,۴۳۷,۰۰۰,۰۰۰ ۱,۶۶۵,۰۰۰,۰۰۰ 228,000,000
آریزو 6 جی تی اکسلنت ۱,۶۱۴,۱۰۰,۰۰۰
تیگو 7 پرو پرمیوم ۱,۷۳۰,۳۰۰,۰۰۰ ۲,۰۸۰,۰۰۰,۰۰۰ 349,700,000
فونیکس FX‌ پرمیوم ۱,۹۶۶,۷۰۰,۰۰۰ ۲,۲۶۰,۰۰۰,۰۰۰ 293,300,000
تیگو 8 پرومکس IE ۲,۸۰۹,۸۰۰,۰۰۰ ۳,۰۰۰,۰۰۰,۰۰۰ 190,200,000

از بین محصولات عرضه شده در شرایط فروش مدیران خودرو، آریزو 6 جی تی هنوز وارد بازار نشده است. از این رو نمی‌توان در مورد قیمت آن اظهار نظر دقیقی داشت. با این حال قیمت سایر محصولات در بازار آزاد مشخص هستند. البته باید یادآوری کنیم که بازار هنوز فرصت واکنش دادن به قیمت‌های جدید مدیران خودرو را نداشته است. از این رو می‌توان انتظار داشت که طی روزهای آتی، قیمت محصولات مدیران خودرو در بازار آزاد افزایش یابد.

بیشترین میزان اختلاف قیمت در جدول بالا، مربوط به تیگو 7 پرو پرمیوم است که یک کراس‌اوور خوش‌قیمت و مناسب محسوب می‌شود. مشتریان برای خرید این کراس‌اوور از بازار آزاد، باید حدود 350 میلیون تومان وجه نقد بیشتری نسبت به نرخ کارخانه بپردازند. این کراس‌اوور چهره زیبایی دارد، از امکانات مناسبی بهره‌مند است و از نظر فنی نیز می‌تواند مشتریان را راضی نگه دارد، تمامی این موارد در کنار یکدیگر باعث می‌شوند تا تیگو 7 پرو پرمیوم، به یک محصول محبوب و پرتقاضا در بازار تبدیل شود.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا