شعبه بهمن موتور اتوخسروانی افتتاح شد + عکس

اکنون مجموعه اتوخسروانی به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فعالان بازار خودرو تصمیم گرفته است تا شعبه اختصاصی بهمن موتور خود را داشته باشد.

اتوخسروانی یکی از مجموعه‌های بزرگ فروش خودرو در ایران به حساب می‌آید. این مجموعه نمایندگی برندهای مختلف واردکننده و تولیدکننده خودرو را در اختیار دارد و یکی از قدیمی‌ترین فعالان بازار خودرو ایران به حساب می‌آید. اکنون مجموعه اتوخسروانی به عنوان یکی از قدیمی‌ترین فعالان بازار خودرو تصمیم گرفته است تا شعبه اختصاصی بهمن موتور خود را داشته باشد. در مطلب امروز از دیجی ماشین، به این موضوع خواهیم پرداخت.

شعبه بهمن موتور اتوخسروانی به‌عنوان یکی از باسابقه‌ترین مجموعه‌های فروش و خدمات پس از فروش خودرو، نمایندگی بهمن موتور را با کد ۱۰۶۴ محل خیابان ولیعصر (عج)، خیابان مقدس اردبیلی، جنب کوچه ملکی افتتاح شده است. افتتاح شعبه بهمن موتور توسط این مجموعه، گام جدیدی در گسترش سبد برندهای مجموعه اتوخسروانی است.

مزایای خرید از اتوخسروانی

مشتریان با مراجعه به هرکدام از شعبه‌های اتوخسروانی و خرید از این مجموعه، سرویس‌های خاصی را دریافت خواهند کرد. از جمله این سرویس‌ها می‌توان به یک سال گارانتی تعویض خودرو، گارانتی مغایرت یک‌هفته‌ای، گارانتی موتور و گیربکس، ارسال رایگان خودرو به سراسر ایران، تخفیفات ویژه انواع بیمه و دریافت خدمات از شعبه سیار اشاره کرد. این خدمات منحصربه‌فرد تنها در مجموعه نمایندگی‌های اتوخسروانی به مشتریان ارائه می‌شوند.

اتوخسروانی اتوخسروانی اتوخسروانی اینرودز فیدلیتی ریسپکت فیدلیتی بهمن موتور دیگنیتی

بهمن موتور طی چندسال اخیر، موفق شده است تا سبد محصولات خود را به سرعت گسترش دهد. محصولات مونتاژی این برند در قالب سه دسته دیگنیتی، فیدلیتی و ریسپکت به بازار عرضه شده‌اند. همچنین بهمن موتور یک خودرو تجاری به نام ون اینرودز را از سال 1400 روانه بازار کرده است. تمامی این خودروها در شعبه بهمن موتور اتوخسروانی حاضر هستند و مشتریان می‌توانند از نزدیک با آن‌ها برخورد داشته باشند. البته باید اشاره کنیم که اتوخسروانی نمایندگی برندهای ام‌وی‌ام و تیگارد موتور را نیز دریافت کرده است. همچنین این مجموعه به دنبال توسعه کسب‌وکار خود با راه‌اندازی شعبه در شهرستان‌ها است.

تاریخچه مجموعه اتو خسروانی

مجموعه اتوخسروانی فعالیت خود در زمینه خریدوفروش خودرو را از سال 1351 آغاز کرد. این مجموعه با مدیریت آقای علی خسروانی و با به‌کارگیری نیروهای متخصص در امر خریدوفروش خودرو همواره اقدام به طراحی و ارائه سرویس‌های مختلف و منحصربه‌فردی به مشتریان خود کرده است تا به یکی از موفق‌ترین مجموعه‌های خودرویی کشور تبدیل شود.

خودروهایی که توسط مجموعه اتوخسروانی فروخته می‌شوند، پنج روز گارانتی مرجوعی دارند. از این رو خریدار می‌تواند تا پنج روز و در صورت مغایرت کارشناسی مجموعه اتوخسروانی با سایر کارشناسی‌ها، خودرو را پس داده و خسارت مغایرت را نیز دریافت کند. همچنین خودروها تا یک سال گارانتی تعویض دارند. اگر محصول فروخته شده در یک سال اول دچار مشکل حاد موتوری یا گیربکس شود، خریدار می‌تواند خودروی معیوب را تحویل داده و یک خودروی صفرکیلومتر از اتو خسروانی دریافت کند.

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا